FMC Centrum Medyczne to polska rodzinna firma założona przez profesora Jarosława Fabisia i jego żonę Małgorzatę Fabiś. Zaczynaliśmy od małej wynajmowanej sali, gdzie rehabilitowaliśmy pacjentów po zabiegach operacyjnych profesora. Korzystaliśmy z podstawowego wypożyczonego sprzętu. Dzięki zaangażowaniu mogliśmy się ciągle doskonalić, wzbogacać naszą ofertę i rozszerzać zakres naszych kompetencji. Misją z powodzeniem realizowaną przez rodzinę Fabiś jest zapewnienie Państwu opieki medycznej na najwyższym światowym poziomie.

Wkrótce przenosimy się do nowoczesnej kliniki

Dzisiaj nasze centrum rehabilitacji jest jedną z najlepiej wyposażonych placówek w kraju. Jako pierwsza klinika w kraju zaopatrzyliśmy się w zintegrowany nowoczesny system rehabilitacji kręgosłupa TERGUMED. Umożliwiamy naszym pacjentom trwałe odzyskanie sprawności, ponieważ wszystkie usługi medyczne świadczone w naszej klinice posiadają gruntownie udukomentowaną skuteczność. Świadczymy również usługi lecznicze i diagnostyczne z zakresu większości dziedzin medycyny. W naszej klinice konsultacji udzielają znani i cenieni lekarze. Nasz zespół tworzą zaangażowani i wykwalifikowani specjaliści.

Przejdź do witryny

Godziny otwarcia:

Pon – pt: 8:00 – 20:00 Sob: 8:00 – 14:00

Komentarze

  • Mariola

    Korzystałam z usług kliniki. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję wszystko

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.