„NASTKA” to firma rodzinna, która powstała 01-01-1998 roku.

Przedmiotem działalności spółki są usługi pralnicze w zakresie prania wodnego i chemicznego zarówno dla Klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Jeszcze przed jej powstaniem określony został profil działalności, który najkrócej można zdefiniować jako „pełną obsługę każdego Klienta w zakresie jego potrzeb związanych z praniem”. Wszystkie cele przedsiębiorstwa i działania prowadzące do ich osiągnięcia zostały podporządkowane tej definicji. Pralnia „NASTKA” zawsze stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Swoich klientów i dba o nowoczesność parku maszynowego. Placówka dysponuje dwoma działami: jeden przystosowano do prania wodnego, drugi wyłącznie do czyszczenia chemicznego.

W tym celu został zmodernizowany dział chemicznego czyszczenia-zakupiliśmy nowoczesny agregat chemiczny ze wmontowanym agregatem chłodniczym oraz całe niezbędne wyposażenie nowoczesnej, ekologicznej pralni. Kolejnym krokiem w rozwoju była wymieniana parku maszynowego, spełniającego wymagania norm unijnych w dziedzinie prania bielizny płaskiej i fasonowej. Zakupiliśmy również pompy dozujące, które gwarantują zastosowanie odpowiedniej ilości środków chemicznych dostosowanych do właściwej technologii prania.

Stosujemy środki piorąco – dezynfekujące produkowane przez uznane firmy przemysłu chemicznego w Polsce i na świecie, które posiadają wszelkie świadectwa bezpieczeństwa ekologicznego i atesty PZH. Nowoczesny park maszynowy i technologia prania pozwala na zmniejszenie kosztów usługi, poprawienie jakości i organizacji pracy oraz zmniejszenie obciążeń środowiska naturalnego. Głównym celem firmy jest jej rozwój. Narzędziami do zrealizowania tego celu jest długoletnie doświadczenie współwłaścicieli w branży pralniczej, wysoko wykwalifikowani pracownicy naszej firmy oraz dyspozycyjność. Spółka jest zapewnieniem stabilności w oferowanej usłudze a terminowe wywiązywanie się ze zleceń w pełni usatysfakcjonuje Klientów.

Zachętą dla naszych zleceniodawców są dogodne warunki płatności oraz usługa najwyższej jakości, szybka, rzetelna, z wykorzystaniem własnego transportu. Zalety zakładu doceniło już wiele instytucji. Przez dotychczasowych Klientów jesteśmy uważani za solidnego, odpowiedzialnego, terminowego partnera, dbającego o wysoką jakość swoich usług. To najlepsza wizytówka dla naszej firmy.

Niezaprzeczalnymi atutami firmy „NASTA” są:

  • wiedza i długotrwałe doświadczenie właścicieli w branży,
  • profesjonalnie przygotowany personel,
  • wysoka jakość usług,
  • koszt usługi,
  • dyspozycyjność,
  • szybkość i niezawodność wykonywanych usług,
  • elastyczność.

Tel. 42 686 10 15 Kom.600 499 246 ,
PN-PT 7:00 – 18:00 / SOB 7:00 – 14:00

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję wszystko

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.