Lipcowa edycja Nocnego Pływania i Saunowania okazała się jedną z najlepszych w historii naszego Aquaparku. Dlatego też z jeszcze większą radością zapraszamy Was na kolejną edycję!

W ostatni weekend wakacji spotykamy się na FALI, by hucznie pożegnać tegoroczne lato. W sprzedaży podobnie jak miało to miejsce w lipcu, dostępne będą wyłącznie bilety 3-godzinne w wyjątkowo atrakcyjnych cenach!

Spotykamy się 28 sierpnia o godz. 22:00 i bawimy się aż do 29 sierpnia do godz. 1:00 w nocy!

Standardowo już każdy z Was może wybrać, na której ze Stref chcę spędzić tę noc-do wyboru będzie bilet na Strefę Basenową, na Strefę Saun, a także bilet łączony umożliwiający korzystanie ze wszystkich atrakcji obu Stref.

Kąpiel w świetle księżyca-czy to w basenie wody zimnej w saunarium, czy też w jednym z basenów zewnętrznych na terenie Strefy Basenowej-to oczywiście obowiązkowy punkt wizyty!

 

OBOWIĄZUJĄCE BILETY:

  • STREFA BASENOWA – 20 zł/osoba
  • STREFA SAUN – 30 zł/osoba
  • BILET ŁĄCZONY – 40 zł/osoba

 

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję wszystko

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.