Kim jest BE-bike?

Jesteśmy spółką założoną w 2015 roku przez dwóch wspólników, których połączyła pasja do rowerów. Zobaczyliśmy potencjał, jaki drzemie w tej ciągle jeszcze mało rozwiniętej w kraju i mieście dziedzinie sportu. Naszym marzeniem było stworzenie w Łodzi sieci dobrze wyposażonych salonów, w których klient może liczyć na fachowe doradztwo oraz profesjonalny serwis rowerowy.

Jak nas znaleźć?

Salon i serwis BE-bike znajduje się na ul. Krzemienieckiej 2 w Łodzi. Lokalizacja blisko centrum miasta naprzeciwko Hali Widowiskowo-Sportowej Atlas Arena, tuż obok Urzędu Miasta Delegatura Łódź-Polesie. Klienci, którzy nas odwiedzą bez problemu znajdą przed salonem miejsca parkingowe. Tuż pod oknami salonu znajduje się główna ścieżka rowerowa łącząca osiedle Retkinia z resztą miasta. Sąsiaduje z nami również dworzec kolejowy i przystanki MPK co ułatwia dojazd osobom niezmotoryzowanym. Nowo otwarty salon BE-bike 2.0 na ul. Rokicińskiej 142 również posiada własny parking, i mieści się w centrum handlowym ZIELPOL. Przy salonie znajduje się droga rowerowa łącząca Widzew, Olechów, Janów z centrum miasta, a w drugą stronę kierunek Andrzejów. Bez problemu dostać się można do nas komunikacją miejską.

Czemu BE-bike?

Nazwa salonu w najprostszym tłumaczeniu to skrót od nazwisk założycieli. Dla nas jednak to dużo więcej BE-bike „bądź rowerem”. Nasza nazwa to odzwierciedlenie pasji i miłości do rowerów. Wiemy, że to nie tylko niezbędny dziś środek transportu czy sport wyczynowy dla profesjonalistów. Rower to styl życia, sposób na nudę, na zachowanie sprawności i kondycji fizycznej a dla wielu rower jest inspiracją i przyjacielem. Bo jak to mówią „Pokaż mi swój rower a powiem Ci kim jesteś”.

Skąd nasza pasja, wiedza i profesjonalizm?

Połączenie tych cech udało nam się uzyskać dzięki współpracy założycieli salonu BE-bike. Poniżej krótkie sylwetki właścicieli:

Jakub Bielecki jest łódzkim przedsiębiorcą, który niejednokrotnie udzielał się w sportowych wydarzeniach Łodzi, prywatnie miłośnik aktywnego spędzania czasu na łonie natury. Wiara w możliwości, jakie stwarza prowadzenie dobrego salonu rowerowego i doświadczenie w biznesie pozwoliło mu na stworzenie bazy rowerowej opartej na wiodących markach. 

Damian Erland jest długoletnim pracownikiem łódzkich sklepów i serwisów rowerowych od dziecka pasjonujący się rowerami. Większość łodzian zna go jako Damiana sprzedawcę i serwisanta, który oddając całego siebie i swoją wiedzę pozwolił wybrać rower idealny dla każdego klienta. Przeprowadził też setki serwisów tych łatwiejszych i najbardziej skomplikowanych.

Jaki jest nasz cel?

Naszym zadaniem jest prowadzenie profesjonalnych salonów i serwisów rowerowych. Każdy klient, który chce dołączyć do zacnego grona rowerzystów lub udoskonalić swój ukochany rower znajdzie coś dla siebie i będzie długo cieszył się dokonanym zakupem. Po drugie, dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, służymy pomocą i poradą w sprawach doboru roweru, jego eksploatacji i konserwacji tak, aby służył dobrze przez długie lata swojemu właścicielowi. Nasz serwis rowerowy posiada wykwalifikowaną kilkuosobową kadrę mechaników, ich profesjonalne podejście i długoletnia praktyka pozwala na sprawne przeprowadzenie podstawowych remontów i napraw, a także zaawansowanych konserwacji nowoczesnych części rowerowych np. amortyzatorów.

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję wszystko

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.