Do Działu Produkcji i Promocji Teatru poszukujemy obecnie animatorek i animatorów.

Jeżeli jesteś kreatywna (-ny) i samodzielna (-ny), nie boisz się wyzwań, ani pracy w zespole. Do tego cechują Cię dobra organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły, szukasz pracy o elastycznym grafiku i chcesz pracować w środowisku kultury, to może być oferta dla Ciebie!

Zakres obowiązków: budowanie harmonogramu oraz prowadzenie animacji przed wybranymi spektaklami, kontrola biletów, obsługa szatni, rozdawanie widzom materiałów promocyjnych i gotowość do przeprowadzania ankiet, dbanie o estetyczny wygląd foyer.

Mile widziani studenci kierunków: produkcja teatralna, pedagogika, psychologia, kulturoznawstwo, socjologia, historia sztuki i pokrewne.

Oferujemy: umowę zlecenie, elastyczny czas pracy, możliwość uczestniczenia w wydarzeniach organizowanych przez Teatr, zdobycie doświadczenia zawodowego w sektorze kultury.

Zgłoszenia proszę wysyłać do 31 sierpnia 2021 r. na adres e-mail: promocja@teatrpinokio.pl


Informacja: Teatr Pinokio

Używamy plików cookie do personalizowania treści i reklam, udostępniania funkcji mediów społecznościowych i analizowania naszego ruchu. Udostępniamy również informacje o korzystaniu z naszej witryny naszym partnerom w mediach społecznościowych, reklamie i analizie. View more
Akceptuję wszystko

Zaloguj się


Zarejestruj się


Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.